Tags

Related Posts

Share This

Söz Konusu Sanat | Hatay

Kurs Adı: Söz Konusu Sanat
Telefon: 0553 174 6889
Bulunduğu Yer: Hatay (Nokta)
Adres: Arap Hasan Mah. 236 Sok.  37/A Hatay/İzmir
Web: http://sozkonususanat.com
Mail: info@sozkonususanat.com
Facebook: https://www.facebook.com/artcraftakademi

 

Söz Konusu Sanat

Söz Konusu Sanat, “Söz konusu sanatsa, gerisi teferruattır!” mottosuyla, 2015 yılında tüm sanatseverlere kaliteli ve anlaşılır şekilde hazırlanmış metodlarıyla, güncel eğitimi uygun fiyata vermek üzere faaliyete geçmiştir. Yenilikçi ve renkli ortamı, merkezin mimarisi ile tam bir bütünlük oluşturarak öğrencilerine son derece ferah ve kendilerini iyi hissedecekleri bir atmosferde eğitim alma imkanı sunuyor.

Günümüzde bir çok sanat merkezinin sunduğu Ücretsiz Deneme Dersi imkanını da sunan Söz Konusu Sanat’ın kapısı, öğrenci veya değil, tüm sanat severlere her zaman açık. Ayrıca kişiye özel hazırlanan ders programları ve müfredat ile de tüm öğrencilerinin ilgilendikleri konuyu daha hızlı öğrenmesi sanat merkezinin öncelikli hedefidir.

Ayrıca sanat merkezinin sık sık düzenlediği etkinlikler, sosyal medya çekilişleri, müzik dinletileri veya yıl sonu konserleri gibi bir çok sosyal aktiviteden tüm Söz Konusu Sanat ailesi ücretsiz faydalanabiliyor. Dolayısı ile son derece eğlenceli ve aktif bir sanat hayatına “Merhaba!” deme şansını yakalıyorsunuz.

Buraya gelirken aklınızda “yapabilir miyim?”, “çalabilir miyim?” gibi sorular taşımanıza gerek yok. Sanat merkezinin hepsi için tek bir cevabı var; “Evet, yapabilirsiniz!”. Söz Konusu Sanat, herkesin doğru ve sistemli çalışarak istediği sanat dalında başarılı olabileceğine inanıyor ve eğitim sistemini de bu doğrultuda şekillendiriyor.

Esnek ders günü ve saatleri ile birebir özel dersin en önemli avantajından faydalanmış oluyorsunuz, böylece çağımızın en büyük problemi olan zamansızlık sorununa da çözüm getiriyoruz. Merak etmeyin, tam donanımlı 4 sınıfıyla Söz Konusu Sanat’ta hepinize yetecek bir oda mutlaka var.

Fazladan bir kaç saatiniz var ve dışarlarda beklemek istemiyor musunuz? Söz Konusu Sanat ferah ve aydınlık bekleme alanını, güncel dergi ve gazetelerle, sınırsız çay ve kahve ikramıyla, televizyon ve playstation keyfini tüm misafirlerinin hizmetine sunuyor. Derse erken gelmek, çocuğunuzun dersi esnasında zaman geçirmek artık bir problem değil, aksine kaliteli zaman geçirmeniz için bir fırsat.

Evde pratik yapacak enstrumanınız ya da ses yalıtımlı odalarınız olmayabilir, ama bizim var! Boş vakitlerinizde sanat merkezimize gelerek çalışabilir, hocalarımızla sohbet ederek ya da sorularınızı sorarak hafta içi egzersizlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Tek başına derse girmekten keyif almayan öğrenciler için de bir çözümümüz var. Sınıf derslerimiz avantajlı fiyatları, samimi bir atmosfer ve kaliteli eğitimiyle sizleri bekliyor.

Söz Konusu Sanat Merkezi eğlenceli zaman geçirebileceğiniz bir yer ama sadece bu kadar değil! Güzel Sanatlara ve Konservatuara hazırlık kurslarımızla kariyerinizi şekillendirebilir, hobinizi meslek edinmek için ilk adımı bizimle atabilirsiniz.

Enstrumanınızı seçerken ya da temin ederken bir çok farklı parametre ve fiyat kafanızı karıştırıyor olabilir. Bu konuda da size yardımcı oluyoruz. Uzman eğitmenlerimiz size en uygun olacak enstrumanı tavsiye edebilir, dilerseniz sizin için temin edebiliriz.

En önemli noktaya gelirsek; tüm bu avantajları size haftanın bir kaç günü değil, haftanın 7 günü sabah 10:00’dan 22:00’a kadar 12 saat süreyle aralıksız sağlıyoruz.

Daha detaylı bilgi ve deneme dersi randevusu için bizi her zaman arayabilir, whatsapptan yazabilir, ya da web sitemizdeki canlı chat aracını kullanarak iletişime geçebilirsiniz. Ektinlik ve duyurularımızdan haberdar olmak içinse tüm sosyal medya hesaplarımızı takip etmenizi öneriyoruz. Söz Konusu Sanat’ı kaçırmayın, unutmayın; Söz konusu sanatsa gerisi teferruattır!