Tags

Related Posts

Share This

Müzik Kursu İzmir Bornova

Art’nMore Sanat Merkezi
Art’nMore Sanat Merkezimiz en temel olarak 2013 yılında kurulumu tasarlanıp 15 aralık 2014 yılında Fırat Cantekin ve Murat Erturgut tarafından kurulmuştur. Sanat merkezimiz müzik, resim, tiyatro, diksiyon ve fotoğrafçılık alanında faaliyet göstermektedir. Sanat Merkezimiz M.E.B onaylı sertifika programımız mevcuttur.
Müzik alanında; gitar ve çeşitleri, keman, yan flüt, piyano, çello, bateri, bağlama, kayıt sistemleri, müzik teknolojisi, kulak gelişimi, armoni ve teori derslerimiz vardır. Bu derslerin yansıra derslerde öğrendiklerinizi etüt edebileceğiniz tam donanımlı çalışma alanları vardır.Enstrüman derslerinin yanı sıra o enstrümanın varoluşuna kadar inilip o enstrümanın severek öğretilmesi hedeflenir.
Karakalem, suluboya, kuru boya, yağlı boya, grafik ve moda tasarım derslerimiz resim alanında faaliyet gösterdiğimiz dallardandır. Atölye veya bire bir özel ders için Art’nMore Sanat Merkezi 27 metrekarelik sınıfı ile sizlere rahat bir çalışma ortamı sağlamaktadır.
Sahne tozu dediğimiz olay her yaş grubuna hitap etmeli. Sahnemiz sayesinde Art’nMore Sanat Merkezimiz her yaş grubuna uygun yıl içerisinde sahneler hazırlamakta ve sergilemektedir.
Başlangıç, orta ve üst seviyeye kadar giden fotoğrafçılık kurslarımız sayesinde iç çekim dış çekim, ekipmanlar ve bu işin tarihinin öğrenilmesi hedeflenmiştir.Ayrıca yıl içerisinde fotoğraf gezileri yapılmaktadır.
Yıl içerisinde yaptığımız konserler etkinlikler sayesinde sanatı sevdirerek öğretiyoruz. Sanat geleceği aydınlatır. M.E.B onaylı sertifikalarımız, atölye çalışmalarımız ve ücretsiz deneme derslerimizden faydalanmak için bize ulaşmak bir tık ötenizde.

Müzik Kursu İzmir Bornova
Resmi Web Sitemiz : http://artnmoreizmir.com/
Facebook: https://www.facebook.com/artnmoreizmir/
Instagram: artnmoreizmir35
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCL0TRamvZg8dPq_pMhFA7_w/videos
E-Mail: info@artnmoreizmir.com
Telefon: 0507 095 82 27